תקנון האתר

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

תקנון האתר של עידן פרזול ודלתות בע"מ

אתר האינטרנט של חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ הינו אתר הפועל למכירת מטבחים, מוצרי פרזול, מוצרי עץ, דלתות היי גלוס, כלי בית ומטבח.

אתר www.idanpirzul.co.il  ("האתר") המופעל ע"י חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ ("החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מטבחים, מוצרי פרזול, מוצרי עץ, דלתות היי גלוס, כלי בית ומטבח ("המוצר"). האתר הינו בבעלות חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ המשווקת ומפיצה מותגים ישראליים ובינלאומיים. מס' הח.פ של החברה הינו: 512813213

האמור בתקנון זה בלשון ז/נ הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

למען הסר ספק מובהר כי פעולה באתר משמעה: רכישת ואספקת הטובין המוצעים למכירה באתר על כל הכרוך בכך.

החברה והאתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם, עפ"י שיקול דעתם הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי. ללקוח לא תהיינה במישרין או בעקיפין, כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה בגין השינוי האמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון כפי שיעודכן מעת לעת.

בכל מקרה של סתירה ו/או כפל משמעות בין הוראות התקנון לבין הרשום ו/או התוכן המוצג באתר, יגברו הוראות התקנון.

ברישום לקבלת דוא"ל או כל newsletter שיווקי אחר מטעם עידן פרזול ודלתות בע"מ, נותן הלקוח את הסכמתו לחברה ו/או לאתר לקבלת מבצעים, חידושים, קבלת מסרונים  וכל מדיה דיגיטלית אחרת. הלקוח רשאי בכל עת להודיע לחברה להסירו מרשימת התפוצה הנוגעת לקבלת הודעות שיווקיות.

תנאי השימוש באתר:

האתר מאפשר ללקוחות קניה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

ניתן לרכוש את המוצרים באתר בכל עת, עד לגמר המלאי.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

מחיר המוצר באתר כולל מע"מ.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר עפ"י שיקול דעתה הבלעדי.

הזמנת הלקוח לרכישת כלי הבית או לכל מוצר אחר באתר תאושר לאחר שהתמלאו התנאים הבאים:

  • התקבל אישור החברה לכתובת הדוא"ל של הלקוח כי ההזמנה התקבלה, טופלה ותישלח לכתובת שהוזנה בטופס ההזמנה ע"י הלקוח.
  • ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי
  • המוצרים שהוזמנו קיימים במלאי
  • הלקוח הינו מעל גיל 18 ובעת קבלת המשלוח הציג תעודה מזהה כדין המאמת זאת.
  • בעת ביצוע ההזמנה באתר יידרש הלקוח למסור את הפרטים הבאים:

מס' ת.ז, שם פרטי ושם משפחה, שם חברה ומס' ח.פ (אם הלקוח הינו חברה), תאריך לידה, מס' טלפון, כתובת, אימייל וצורת התשלום.

תנאים נוספים באתר:

  1. טעות סופר לא תחייב את חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.
  2. חלק מתמונות המוצרים באתר מוצגות לצרכי המחשה בלבד. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון ובגודל, בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר לבין המוצר במציאות.
  3. המועד שנרשם לכל עניין ועניין במחשבי חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ, הינו המועד הקובע לכל דבר ועניין.

אספקה והובלת המוצר:

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע ההזמנה / רכישה באתר המכירות עד 6 ימי עסקים.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור  ו /או עיכוב באספקה  ו/או אי אספקה שנגרמה כתוצאה מכוח עליון  ו / או מאירועים שאינם בשליטתה.

לחברת עידן פרזול ודלתות בע"מ, 3 אזורי איסוף המוצרים שהוזמנו (מומלץ להתקשר לפני):

רמלה – רח' היצירה 10 בחנות עידן פרזול    08-9246667

מודיעין – רח' הגנן 12 באולם התצוגה ובחנות כלי הבית 08-632400

קניון עזריאלי – בדוכן עידן פרזול בקומה 2    08-6324000

שעות העבודה בחנויות הפיזיות – ימי העבודה אינם כוללים שבתות וחגים:

עידן פרזול ברמלה:

א -ה כל יום משעה 08:00-17:30

יום שישי: 08:00-14:00

עידן פרזול מודיעין (אולם תצוגה וחנות כלי הבית והמטבח)

א – ה כל יום משעה 08:00-19:00

יום שישי: 08:00-14:00

עידן פרזול קניון עזריאלי רמלה – פרזול כלי בית ומטבח (ייפתח ב 1.3.2018)

א – ה כל יום משעה 09:00-22:00

יום שישי: 09:00-15:00

בכפוף לתנאי הפתיחה והסגירה של הקניון בימי חול, מוצ"ש וערבי חג.

חנות האינטרנט שלנו פתוחה 24/7 בכל זמן מכל מקום.

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה

בטלפון: 08-6324000

משלוחים וזמני אספקה:

דמי משלוח – בנוסף למחירי המוצרים המפורטים באתר יחויב הלקוח באתר בדמי משלוח בסכום התלוי בסוג ובמקום המשלוח.

החברה תהא רשאית, אך לא חייבת, שלא לחייב את הלקוח בדמי משלוח, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי ולרוכש לא תהיה כל טענה ו /או  דרישה בנושא זה. לחברה הזכות הבלעדית לשנות ו/או לעדכן מעת לעת את מחירי המשלוח, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

בעת הזמנת המוצרים יציין הלקוח את הכתובת למשלוח. לחברה הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את אזורי החלוקה, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש באתר האינטרנט או בחנויות הפיזיות של חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.

אספקת המוצרים שתירכשנה באתר תתאפשר אך ורק כאשר הכתובת המבוקשת נמצאת באזור החלוקה וכל עוד אין מניעה טכנית ו/או אחרת המונעת את אספקת המוצרים מהחברה.

בכל מקרה שהחברה סבורה, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, שמתבצע ניצול לרעה של שירותיה ו /או של הזמנת מוצריה, יכולה החברה להחליט שלא לספק את המוצרים ולא תהיה לרוכש כל טענה בקשר לכך.

המשלוח יימסר ללקוח או למקבל ההזמנה מטעמו לכתובת אותה ציין הלקוח. במידה ולא יימצא הלקוח או מי מטעמו בעת האספקה לכתובת המצוינת, יוחזרו המוצרים שהוזמנו, לחברה ומועד חלופי יתואם עם הלקוח. הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

ביטול רכישה והחזרת מוצרים:

הלקוח רשאי לבטל את הרכישה בהתאם לאמור בהוראות הגנת הצרכן בתשמ"א 1981 (להלן "החוק").

ביטול הרכישה במסגרת עסקת מכר מרחוק – הלקוח רשאי לבטל את הרכישה במסגרת החוק האמור. במקרה של ביטול הפעילות, תגבה החברה עמלת ביטול בגובה 5% מערך השובר או 100 ₪ לפי הנמוך ביניהם וזאת עפ"י תקנות הגנת הצרכן ברכישת המוצר ומיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר, לפי המאוחר מביניהם.

ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב, פקס או מייל. המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם, ללא פגיעה ו /או נזק ו /או פגם ו/או קלקול מכל מן וסוג שהוא ובלבד שלא נעשה במוצר שימוש כלשהו.

במקרה בו הלקוח קיבל את המוצר לידיו ומעניין לבטל את העסקה, יחזיר הלקוח את המוצר במקום בו הוא קיבל אותו או במקום שיקבע מראש ע"י החברה על חשבונו.

מדיניות שירותים, מחירים וביצוע ההזמנה:

לקוח הרוכש באתר יוכל להוסיף לסל הקניות כל פריט לאחר שהתרשם ממנו, ממחירו ומהמבצעים השונים המפורסמים באתר מעת לעת.

הלקוח יוכל להוסיף ו/או לגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת.

קבלת ההזמנה מאת הלקוח לרכישת המוצרים תהווה הצעה חוקית של הלקוח, לרכישתם. קבלת ההצעה תתבצע טלפונית או באימייל ע"י נציג החברה המאשר את ביצוע ההזמנה ושליחת המוצרים לרוכש בהתאם להוראות תקנון זה.

במידה ובוצעה ההזמנה ע"י הלקוח והמוצרים אזלו מן המלאי, תודיע החברה ללקוח טלפונית או באימייל על כך, או תציין באתר על החוסר הזמני.

אחריות ושירות:

האחריות למוצרים מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו /או פעולתו אשר נגרמו ע"י החברה.

האחריות למוצרי החברה תינתנה לרוכש בעת רכישת המוצר מחברתנו בלבד.

האחריות תהיה תקפה רק לגבי רוכש המחזיק בידו הוכחת קנייה מקורית ורק אם נעשתה הרכישה באמצעות אתר האינטרנט של החברה או החנויות הפיזיות של החברה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הלקוח המקורי של המוצר. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.

אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה, שבר, כוח עליון וכו'.  חובה לקרוא את הוראות ההפעלה טרם השימוש במוצר או להתקשר לנציגי החברה לקבלת תמיכה.

החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת.

על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו  ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר, יש לפנות טלפונית לחברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.

אבטחת מידע ופרטיות:

חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא ללקוח את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.

במקרים שאינם בשליטת החברה ו /או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם יאבד מידע זה וייעשה בו שימוש לא מורשה.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הלקוחים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר האינטרנט של עידן פרזול וכלי בית ובהתאם לכל דין.

בכפתור "שלח" באתר יש משום הסכמה לחברת עידן פרזול דלתות בע"מ ו /או למי טעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לרוכש מידע על מוצרים קיימים וחדשים באמצעות אימייל או כל מדיה אחרת, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרי החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק ופילוח.

אם ירצה הלקוח להסיר את עצמו מרשימת הדיוור והתפוצה בכל עת יוכל לעשות זאת באמצעות האתר או במייל חוזר לחברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.

קניין רוחני:

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בדרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו /או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם חברת עידן פרזול ודלתות בע"מ.

דין סמכות ושיפוט:

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו /או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו ייעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות בתל אביב יפו, ירושלים או ב"ש תהא מסורה זכות השיפוט הבלעדית.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]