פרזול למטבח
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

פרזול למטבח – מוצרי חובה

מוצרי מפתח למטבח

קיימים כמה מוצרי פרזול למטבח שפשוט אי אפשר בלעדיהם. מוצרים אלו הם בגדר חובה בכל בית וככל שיהיו איכותיים יותר כך תצטרכו להחליף אותם בתדירות נמוכה יותר.

בין מוצרי חובה בתחום של פרזול למטבח אפשר למנות מספר מוצרים בסיסיים ביותר: ידיות, מסילות וצירים. אלו הם מוצרי המפתח במטבח – דמיינו בעצמכם: מטבח בו המגירות בקושי נפתחות בגלל מסילות ישנות, או דלתות חורקות של ארונות המטבח, או ידיות רופפות, מלאות קורוזיה וחסרות ברק – לא כיף לשהות במטבח כזה.

פרזול למטבח

פרזול למטבח בעידן פרזול

בעידן פרזול תמצאו מבחר עצום של שלושת מוצרי המפתח הנ"ל. ידיות, מסילות וצירים בכל גודל, מידה, צורה ועיצוב. מתוך המלאי תוכלו לבחור את המוצרים המתאימים למטבח שלכם מבחינת המידות וגם להכניס רוח של חדשנות בעזרת בחירת פרזול למטבח בעל עיצוב מרשים ונאה לעין (במקרה של ידיות) ועיצוב המספק פתרונות פתיחה וסגירה מגוונים ומגניבים (במקרה של מסילות וצירים). לדוגמא, במקום צירים רגילים בארונות המטבח תוכלו להתקין מסילות ולהפוך את הדלתות לדלתות הזזה או במקום דלתות נפתחות לצייד אותן במנגנון הרמה על ידי התקנת קלפות במקום צירים.

החלפת מוצרי פרזול למטבח

תהליך החלפת פרזול למטבח איננו מורכב וכל אחד יכול לבצע אותו בכוחות עצמו או, במידה ויעדיף, להיעזר באיש מקצוע. במהלך החלפת פרזול יש להקפיד על דיוק, לבצע את המדידות המקדימות הנדרשות ולוודא כי אכן בוצעו בצורה המדויקת במיוחד.

בואו לחברת עידן פרזול ובחרו את מוצרי פרזול המתאימים ביותר בשביל המטבח שלכם: 08-9246667

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email