פרזול מקצועי
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

פרזול למטבח בביתכם

פרזול למטבח – מפתח למטבח פונקציונאלי

לא כיף לכם להיכנס למטבח? ארונות המטבח חורקים בעת פתיחה, הסירים נופלים החוצה כאשר אתם מנסים לשלוף דבר מה ממעמקי הארון, הכיור מכוסה בכתמים שאינם יורדים, המגבת מסתובבת על השיש מבלי שיימצא בשבילה מקום הגיוני לתלייה… כל הבעיות הקטנות האלה הופכות את השהייה במטבח לבלתי נעימה ומוציאים כל חשק להכין אוכל ולפנק את בני הבית במטעמים מעשה ידיכם.

פרזול למטבח

פתרונות של פרזול למטבח בביתכם יהפכו את האזור לחלל קל לשימוש בו לכל פרט, פריט וחפץ קטן יש מקום הגיוני בו הוא מונח, למקום המאובזר בפריטים חדשים ואסתטיים למראה כגון ברזים חדשים, כיור חדש, מתקן לייבוש כלים בעל מראה מעוצב ומגוון אלמנטים נוספים שעושים סדר בעין והופכים את המטבח לחלל מזמין ואטרקטיבי למראה.

ברוב הבתים המטבח מהווה את המשך הסלון, הוא חשוף לעיני כול ולפיכך חשוב להשקיע בעיצוב שלו. מוצרי פרזול למטבח מאפשרים לשמור על מראהו המסודר מבלי שכלי מטבח וחפצים קטנים רבים יוערמו על השיש, על המדפים הפתוחים ועל המקרר. פרזול למטבח כולל גם הדבקת קנטים על ארונות המטבח. בשילוב עם החלפת המסילות של המגירות והצירים של הדלתות אפשר לחדש את ארונות המטבח ולהקנות להם מראה קורן ונאה.

ווי תלייה, פתרונות אחסון חכמים ועוד נכללים גם הם בקטגוריה של פרזול למטבח. על ידי שילוב שלהם בחלל המטבח ניתן להגדיל את יכולות ופוטנציאל האחסון, וכך לרכוש כלי מטבח וציוד חדשים שתמיד רציתם שיהיו בביתכם אך לא היה מקום לאחסנם.

בעידן פרזול יש את כל מוצרי הפרזול הדרושים לאבזורו המושלם של המטבח. לפרטים נוספים והזמנות חייגו – 08-9246667

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email