עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

פרזול לכל מטרה

עושים סדר בבית

כדי שהבית לא יראה מסודר אלא יהיה מסודר ומאורגן באמת, חייבים לצייד אותו במוצרי פרזול איכותיים: לחדש את הפרזולים הישנים, להתקין פרזולים חדשים נוספים ולצייד את הבית במתקנים שימושיים מעולם הפרזול שיהפכו את ההתנהלות שלכם לנוחה יותר ואת כל הבית למטוקטק.

בחברת עידן פרזול אפשר לרכוש פרזול לכל מטרה. מוצרי פרזול שלנו מתאימים לשילוב בכל חללי הבית.

פרזול

פרזול לכל מטרה ולכל חדרי הבית

התחילו עם המטבח – באמצעות שילוב של פרזול למטבח אפשר לשנות את מראהו ללא היכר ולשכוח מדלתות חורקות, ברזים מטפטפים וכיריים ישנים וחלודים. רכשו ידיות, צירים, מסילות, קלפות, מנגנוני פתיחה ופתרונות אחסון לארונות וציידו בהם את הארונות הישנים. אחר כך, התקינו חיפוי חדש לארונות המטבח – למשל, לבידים או היי גלוס. וכמובן, החליפו את כל ציוד הבלוי והישן שבחדר: ברזים, כיריים, מתקן לייבוש כלים, מדפים תלויים וכדומה.

עברו לחדרי רחצה ושירותים – פרזול לאמבטיה ימנע מכם מצבים לא נעימים בהם אין לכם איפה לשים את מוצרי הרחצה בזמן המקלחת או שאין לכם איפה לתלות את המגבת והבגדים הנקיים. התקנת פרזול לאמבטיה מאפשרת לצייד את האזור בפתרונות אחסון אפקטיביים כדי שכל החדר יראה מסודר, מאורגן ומרווח יותר.

פרזול

פרזול לחדרי ילדים – גם ילדים אוהבים להתחדש. בעידן פרזול יש מלאי עשיר של מוצרי פרזול לחדרי ילדים: מוצרים אלו בעלי עיצובים מקסימים ואטרקטיביים שמתאימים במיוחד לילדים בכל הגילאים. אלו הם ווי תליה, פחי אשפה, מדפים, ידיות לארונות בחדרי ילדים, פרזול לריהוט שבחדר ועוד.

פרזול לדלתות ולריהוט – אל תשכחו את הדלתות. ידיות חדשות, מעוצבות ונוחות לאחיזה ייקנו לדלתות ישנות מראה חדש ומסוגנן. כמו כן, כדאי להחליף פרזול לריהוט ישן: מנגנוני הרמה לארגזים של המיטות, רגליות וגלגלים לריהוט, צירים, ברגים ומסמרים – כל אלו מחכים לכם בעידן פרזול.

התקשרו אלינו: 08-924667 או בואו לבקר בחנות של עידן פרזול: רחוב היצירה 10, רמלה.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email