פרזול למטבח
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

משתכללים עם פרזול למטבח

נמצאים בהתחדשות מתמדת

תמיד טוב לחדש ולהתחדש ובזכות מגוון הקולקציות של פרזול למטבח הדבר אפשרי ואף רצוי. ובעצם, למה לא? אם אפשר לשכלל את המטבח בקלות, בלי מאמץ יתר ובתקציבים נמוכים מדוע לא לעשות זאת כבר עכשיו?

עידן פרזול מציגה את מבחר הציוד והאביזרים למטבח שניתנים להתקנה פשוטה. כל הציוד של עידן פרזול עומד בתקני האיכות הגבוהים ביותר, עשויים ממתכות עמידות בפני קורוזיה ושומרים על הברק הטבעי שלהם במשך תקופה ארוכה מאוד.

פרזול למטבח

כיצד משתכללים עם פרזול למטבח?

באורח פלא אפשר להפוך חלל משעמם של מטבח לאזור משוכלל ומצויד במתקנים ואביזרים שהופכים 'את החיים לקלים'. לדוגמא, הרבה יותר נוח כאשר הגליל של מגבות הנייר עומד בתוך מעמד ייעודי לנייר וכך גם מפיות השולחן שאינן מתפזרות ולא מתעופפות עם הרוח מאחר שמונחות בתוך מתקן למפיות.

אפשר לשכלל את המטבח גם על ידי הוספת מדפים ומתקני תלייה. את המדפים והתוספות אפשר להתקין גם בתוך ארונות המטבח וגם מחוצה להם. בעידן פרזול תמצאו מגוון עשיר של מדפים: מדפים לתלייה על הדופן, מדפים עם חיבור מהצד, מדפים עם חיבור מלמעלה, סלי רשת למזווים, מדפים פינתיים וכו'.

פרזול למטבח

את ארונות המטבח אפשר לחדש על ידי החלפת צירים. בחלק מהארונות ניתן להתקין מנגנון פתיחה ייחודי להגברת הנוחות. למשל, להפוך את הארון לארון קלפה או לצייד את הארון בדלתות הזזה שנעות על פני מסילות.

בואו לעידן פרזול ותראו בעצמכם – מגוון מוצרי פרזול למטבח במיוחד בשבילכם: 08-9246667

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email