פתרונות פרזול למטבח
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

מוצרי פרזול לבית

מגמת מינימליזם עיצובי

ישראל מאמצת את המגמות המקובלות בעולם בעיצוב הבית, והיום יותר ויותר ישראלים מאמצים את דפוסי העיצוב המקובלים באירופה ובארה"ב. אחת תמורות המשמעויות שחלו בתחום באות לידי ביטוי באימוץ העיצוב המינימליסטי: חללים פתוחים, מרחבים נושמים רוויי אוויר ושפע אור להעצמת החללים. בית בעיצוב מינימליסטי לרוב כולל מספר מצומצם של פריטים בעלי עיצוב עכשווי, מודרני ומסוגנן כך שנוצרת בחלל תחושה של חדשנות ועדכניות.

השאלה המרכזית שעולה: כיצד מקנים לחדרי הבית את הנראות הרצויה מבחינה עיצובית ולצד זאת שומרים על הפונקציונאלית שלהם ונוחות השימוש?

פרזול – התשובה לשאלת אסתטיקה ופונקציונאליות

תחום הפרזול התפתח וצמח בשנים האחרונות במטרה לספק את המענה לשאלה מאתגרת זו.

ניתן לומר כי תחום הפרזול הלך והתרחב לאורכו ולרוחבו: מחד, מגוון המוצרים מכל סוג הלך והתרחב, הופיעו מוצרים במגוון צורות ועיצובים: כך למשל, ניתן למצוא היום מבחר עצום של ידיות לדלתות וארונות, צירים ומסילות בהתאמה לכל סוגי המגירות והדלתות וכו'. מאידך, עולם הפרזול הכיל בתוכו מוצרים ואביזרים רבים נוספים כולל אביזרי נוי, מוצרים לחיפוי ארונות דוגמת, פורמייקה, היי גלוס ועוד.

מלאי המוצרים הרחב שמציע ענף הפרזול מאפשרים לייצר ריהוט מיוחד במינו ועיצובים יוצא דופן לבית. לדוגמא, עם בעבר בשל מוגבלויות טכניות לא ניתן היה לייצר מערכות מדפים חכמות וקומפקטיות בעלות יכולת להכיל מספר רב של מוצרים בצורה מסודרת, היום בזכות פתרונות פרזול מתקדמים ניתן לעשות זאת בהצלחה רבה. והתוצאה: מקומות אחסון יעילים שמאפשרים להשאיר את החללים החשופים לעיניי כול ריקים או מאובזרים בפרטי נוי נאים לעין, ובכך לשמור על העיצוב המינימליסטי.

איכותם הגבוהה של מוצרי פרזול לבית מבטיחה את אריכות ימיהם ועמידותם בפני קורוזיה, רטיבות, שחיקה ובלאי טבעי.

לעולם הפרזול יש הרבה מה להציע בתחום פרזול למטבח, שהרי מדובר בחלל המחייב יותר מכל שילוב בין הפונקציונאליות ונוחות השימוש בו לבין מראהו האסתטי והמודרני. גם פרזול לאמבטיה מאפשר ליצור חלל לא עמוס שמשרה אווירת ספא המלווה בתחושת רוגע ופינוק.

עידן פרזול החברה המקצועית, אחת הוותיקות בתחום הפרזול, פורסת בפני קהל לקוחותיה את עולם מוצרי הפרזול שברשותה. כאן ניתן למצוא קשת רחבה של מוצרי פרזול בשלל עיצובים לכל כיס ולכל טעם. התקשרו עכשיו 08-9246667

מוצרי פרזול לבית

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email