פרזול למטבח
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

מוצרי פרזול לביצוע חידוש מטבחים

סביבת המטבח הביתי

בעידן פרזול יש את כל מה שנחוץ לכם לצורך חידוש מטבחים. המטבח הביתי הוא מקום שאנו מבלים בו שעות על גבי שעות בהכנת אוכל, אפייה, בישול וכו'. לא פלא שהאזור מתיישן מהר יותר לעומת החדרים האחרים בדירה: הארונות נפתחים ללא הרף, דברים נופלים מפעם לפעם על השיש, כמויות אדירות של מים מוזרמים מהברז לתוך הצנרת של הכיור, לפעמים סירים שנותרו ללא השגחה על האש עולים על גדותיהם וכו'.

מוצרי פרזול
מוצרי פרזול – היי גלוס

חידוש מטבחים עם מוצרי פרזול

הגיוני מאוד שאזור המטבח דורש תחזוקה וטיפול שוטפים ולא יזיק לערוך חידוש מטבחים אחת לכמה שנים כדי לשמור על המראה החדש והמסודר שלו. בדיוק בשביל זה קיימים מוצרי פרזול למטבח.

לדוגמא, אחת לחמש שנים תוכלו לחדש את החיפוי של ארונות המטבח על ידי הדבקת לבידים חדשים (בחרו כל פעם בלבידים בצבע אחר וכך המטבח שלכם יזכה להתהדר בשנים הקרובות במראה חדיש שלא הייתם רגילים אליו קודם). חידוש נוסף בתחום חידוש ארונות המטבח הוא היי גלוס – גם הוא נועד לשמש בתור חיפוי לדלתות של ארונות המטבח. החומר מבריק, נוצץ ומשרה בסביבה אווירה יוקרתית ומפוארת.

עידן פרזול מציעה לכם מגוון ידיות, צירים, מסילות ופתרונות נוספים לשדרוג של ארונות המטבח. המירו את הישנים בחדשים והפרויקט של חידוש ארונות המטבח מבחינתכם הסתיים.

מוצרי פרזול
מוצרי פרזול: ציר זכוכית כפוף+מכסה ניקל

מה עוד ניתן לעשות?

אפשר לאבזר את האזור במתקנים שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר. הרבה יותר נחמד כשיש להם מתקן ייעודי כדי להניח לתוכו את הכף שמשמש אתכם בבישול. וגם סטנד מיוחד למגבות נייר לא יזיק, בדומה לפתרונות אחסון לתבלינים, למכסים של סירים ולכלי המטבח האחרים. במידת הצורך החליפו ברזים והכיריים.

לעידן פרזול יש את כל מה שאתם צריכים – בואו לבחור את מוצרי פרזול לטעמכם האישי: 08-9246667

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email