עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

ידיות

C40D-side2 ידיתידיות לארונות ודלתות – פרט קטן אבל חשוב בעיצוב

מתכננים את עיצוב הפנים של ביתכם החדש? ידיות לארונות ודלתות מהוות את הפרט הקטן והאחרון שמשלים את עיצוב החלל בביתכם החדש. בעידן פרזול מוצע לבחירתכם מלאי ידיות עשיר מכל סוג, חומר ולכול מטרה.

מבחר ידיות מכל הסוגים בעידן פרזול

2960_top ידית

הידיות מהוות חלק בלתי נפרד מעיצובו של חלל הפנים ולכן לא כדאי להפחית מערכן. בחירה נבונה בידיות, המתאימות בסגנונן לעיצוב השולט בבית, תבטיח מראה מושלם ומעורר התפעלות.

בעידן פרזול תוכלו לבחור בידיות שיתאימו לכל עיצוב ולכל מטרה: ידיות לארונות מטבח,ידיות לארונות קיר, ידיות לדלתות, ידיות למגירות ולריהוט, ידיות מודרניות, ידיות אלומיניום, ידיות בסגנון ענתיק, ידיות שקועות, ידיות המעוצבות בצורת כפתורים ועוד סוגים רבים ומגוונים לבחירתכם.

2873-side2בחירה נבונה בידיות מתאימות

נוסף להתאמת הידית לעיצוב חלל הפנים, בחירה מושכלת בידית, מחייבת התחשבות במספר פרמטרים נוספים. ראשית, יש לתת את הדעת לתפקיד אותו נועדה לשרת הידית. במידה ומדובר בידיות לדלתות המפרידות בין החדרים, מומלץ לבחור בעיצוב המאפשר אחיזה ופתיחת דלת נוחה. ידיות של ארונות קיר משאירות פתח רחב יותר לדמיון ולעיצובים לא שגרתיים מאחר ופתיחת דלתות הארון אינה תדירה כל כך. כמו כן, סוג החומר ממנו עשויה הידית צריך להתאים למקום בו היא מוצבת בבית – למשל, בשביל ארונות אמבטיה, המצויים באזור המתאפיין בלחות גבוהה ורטיבות, כדאי לבחור בידית מחומר שלא יחליד ולא ייהרס במהירות.

הצוות המקצועי של עידן פרזול ישמח לייעץ ולסייע לכם בבחירה והתאמת הידיות האיכותיות והיעילות ביותר להשלמת עיצוב ביתכם!

מעוניינים לשמוע עוד על מבחר דגמי הידיות? התקשרו עכשיו לעידן פרזול 08-9246667

 

 

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email