פרזול למטבח
עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

טיפים לשילוב פרזול למטבח

רעיונות מקוריים לשילוב פרזול למטבח

טיפים אלו רוכזו במטרה לאפשר לכם, לקוחות יקרים, משאוב השראה ולקבל רעיונות מקוריים לשילוב של פרזול למטבח. טיפים אלו יועילו בהגברת הפרקטיות של השימוש במטבח ויתרמו ליופיו במידה ותבחרו ליישם כמה מתוכם.

אם המילה "כאוס" מתארת את מה שקורה במטבח שלכם, סימן שהגיע הזמן לעשות את השינוי – אז קדימה לעבודה!

פרזול למטבח

פרזול למטבח – חללי פנים

חשוב להתחיל את מלאכת חידוש מטבחים בחללי הפנים: חלל של ארונות מטבח, מגירות וכל האזורים במטבח המוסתרים מעין כול. כדי לשמור על סדר בתוך חללים אלו פותחו מוצרי פרזול למטבח המאפשרים למקם כל פריט ופריט במקום ייעודי, לחסוך במקום אחסון, לשמור על סדר ולאפשר להוציא בקלות את הפריט הנדרש בעת הצורך.

מוצרי פרזול שיכולים לשמש אתכם לשם כך אלו הם מחיצות הפרדה למיניהן, אביזרי חלוקה פנימיים וכו'. אביזרים מודולאריים אלו מאפשרים למקם את תוכן המגירות בצורה מסודרת ולהבטיח כי בעת פתיחת המגירה לא יתערבבו ולא יתבלגנו מחדש.

היצע עצום של מוצרי פרזול לחללי פנים כולל גם מוצרים כגון, מדפים נשלפים, מערכות תלייה, מתקנים לבקבוקים ואינסוף רעיונות יצירתיים נוספים כך שכל סיר או כל קופסת שימורים ימוקמו בתוך הארון בצורה מסודרת ויהיו נגישים עבורכם בעת הצורך.

מסילות איכותיות למגירות הינן אחד ממוצרי הפרזול המומלצים לכל מטבח. מנגנון פתיחה איכותי של המסילה מאפשר פתיחה קלה של המגירה, בלי חריקות ורעשים. כמו כן, מסילות איכותיות מאפשרות לאחסן במגירה פריטים רבים בעלי משקל כולל רב – הן עומדות בקלות בעומסים גדולים.

פרזול למטבח

פרזול למטבח – חללי חוץ

תחום פרזול למטבח לא זונח גם את המראה חיצוני של המטבח. חשוב שהחלל החיצוני יהיה אסתטי ונאה לעין. אפקט זה ניתן להשיג על ידי שילוב של מוצרי פרזול יעילים, עדכניים ואופנתיים. חיפוי איכותי של ארונות מטבח יחדש את המראה שלהם: זאת ניתן לעשות על ידי הדבקת קנטים, או באמצעות ציפוי הארונות במשטח היי גלוס איכותי (מהחידושים האחרונים והעדכניים ביותר בתחום הפרזול).

פרזול למטבח כולל גם שורה של מוצרים קטנים שיחדיו תורמים לשלמות האווירה במטבח. ידיות חדשות בעלות סגנון עיצובי התואם את העיצוב הכללי בבית בכלל ובמטבח בפרט יתאימו מאוד לארונות המשודרגים שלכם, ווי תלייה מעוצבים יקסמו ויוסיפו חן – אלו רק דוגמאות בודדות לדברים שניתן לעשות בחלל החוץ של המטבח כדי לשנות את מראהו לטובה.

כל המעוניין לרכוש מוצרי פרזול למטבח מוזמן לפנות לעידן פרזול ולבחור את המוצרים המועדפים עליו מתוך קולקציות המוצרים הרבות שמציעה החברה. לפרטים: 08-9246667

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email