חידוש מטבחים

חידוש מטבחים

חידוש מטבחים בעידן פרזול

חברתינו הינה הבעלים של חברת המטבחים ERA KITCHEN ובזכות זאת לנו יש הבנה גדולה ועמוקה בתחום פונקציונאליות ועיצוב מטבחים. אנו בעידן פירזול מציעים לכם שירות חידוש מטבחים ברמה גבוהה מאודבעזרתנו תוכלו להפוך את המטבח שלכם לחדש ולהגיע לתוצאות מדהימות בעלויות נמוכות, ללא צורך בשינוי מיקומים, שבירת קירות או שינוי צנרת. שירות חידוש מטבחים מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מטבח חדש שינוי מראה, שימוש במתקנים חדשניים, תכנון האחסון בצורה מיטבית וכל זאת נעשה בתהליך הרבה יותר קצר, נוח ומשתלם לכיס, מאשר החלפת מטבח קומפלט. 

אנו בעידן פירזול נפרוס בפניכם מגוון רחב של אפשרויות לחידוש ועיצוב המטבח הישן שלכם  כמו חידוש ארונות המטבח, החלפת הדלתות והפירזול, חידוש וציפוי דלתות במטבח ועוד מגוון אפשרויות. ניתן לייצר דלתות מטבח חדשות מפורניר, MDF, פורמייקה, פולימר, דלת היי גלוס ועוד מגוון חומרים איכותיים. בזכות שירות חידוש המטבחים של עידן פרזול אתם יכולים ליהנות מרענון מטבח מלא ללא תקציב גדול ולהגיע לתוצאות מדהימות במהירות וביעילות.

המטבח הישן במראה חדש

ישנן דרכים רבות לחדש את המטבח שלכם. אנו בעידן פירזול נשמח לספק ייעוץ מקצועי ולהציע שירותים שונים כגון הוספת משטחי עבודה או אי למטבח, עיצוב דלפק למטבח המשמש גם כשולחן בעת הצורך, שולחן בר, שדרוג מטבח ישן על ידי  החלפת חזיתות, החלפת פרזולים, החלפת ידיות התאמת שיש חדש, חיפוי זכוכית, הדבקת קנטים מגוון חומרים שונים לשדרוג חזית המטבח

עידן פירזול - מתמחים בחידוש מטבחים

אם המטבח שלכם ישן ולא מעוצב אך המצב שלו מבחינת תחזוקה הוא טוב, אין צורך להחליף את המטבח בשלמותו. תוכלו לחדש את המטבח הישן שלכם על ידי שימוש במוצרי פרזול למטבח, באמצעות תוספות שונות, החלפת לדלתות היי גלוס, החלפת פירזול ועוד צעדים פשוטים ולא יקרים שיספקו לכם מטבח במראה חדש ויוקרתי במחיר נמוך. בזכות החלפת מטבח של עידן פרזול, תוך זמן קצר תוכלו להתאהב במטבח במראה חדש לחלוטין.

צוות המומחים שלנו בעידן פירזול ישמחו לייעץ ולסייע בכל שאלה. פנו אלינו ותיהנו ממטבח חדש ומעוצב בתקציב שמתאים לכם וללא צורך בשיפוצים.

בוחרים מטבח חדש או מחדשים מטבח ישן? בעידן פרזול מגוון פתרונות מעולים בשבילכם!

צרו קשר טלפוני  או  במייל  ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת המטבח החדש שלכם
כל הפרטים של סניף מודיעין או רמלה מופיעים למטה