עידן פרזול

עידן פרזול

פרזול למטבח | חידוש מטבחים | אביזרים למטבח

חידוש מטבחים – למה כדאי?

עידן פרזול חידוש מטבחיםלקנות מטבח חדש או לרענן את הישן?

החלטתם שהגיע הזמן להכניס רוח רעננה למטבח שלכם? מעוניינים להסב למטבח מראה חדיש ומודרני? – בנקודה זאת נכנסת לתמונה הדילמה: האם לקנות מטבח חדש ולבצע שיפוץ כולל או לחדש את המטבח הישן?

היום עומדות בפנינו אינסוף אפשרויות לעיצובים טרנדיים של המטבח ולהגברת הפונקציונאליות שלו. חשוב שתדעו, על מנת לקבל מטבח חדש בעל מראה מושלם, לא חייבים להחליף את כולו ולהרכיב במקומו מטבח חדש מן היסוד. בהחלט ניתן לערוך שינוי מראה למטבח על ידי שורה של פעולות חידוש מטבחים, שילוב של מתקנים חדשנים, חידוש ארונות המטבח, החלפת הדלתות, הוספת חיפויים, שילוב של פתרונות פרזול ומגוון אפשרויות רחב. כל אלו, ללא צורך בפירוק מלא של המטבח הישן.

חידוש מטבחים – יתרונות

התקנת מטבחים חדשים כרוכה בהוצאות גדולות, בעוד שעל ידי חידוש מטבח ניתן להגיע לתוצאות מרשימות ולצמצם את ההוצאה בחצי מהסכום הכולל. וכמובן, עבודות השיפוץ בעת חידוש המטבח יהיו כרוכות ברמת לכלוך ובלאגן פחותים לעומת, אי נוחות הרבה שתלווה את החלפתו הכוללת של המטבח

מטבח ישן ולא מעוצב שתחזוקתו הכללית ברמה גבוהה מהווה בסיס לחידוש המטבח ברמת העיצוב באמצעות מכלול פתרונות לחידוש מטבחים שאינם מצריכים פירוק ושיפוץ כללי של המטבח.

גם במידה והמטבח הישן כולל מרכיבים ופריטים בלויים, כגון כיור סדוק או ארונות מטבח מתפוררים, במסגרת החידוש של המטבח ניתן להמירם בחדשים, וזאת עדיין ללא צורך להחליף את כלל המטבח.

עידן פרזול מתמחה בחידוש מטבחים ומעמידה לרשותכם קשת עשירה של רעיונות לעיצוב מחודש ושדרוג מטבחים. הצוות המקצועי של עידן פרזול יציע שלל רעיונות יצירתיים לחידוש המטבח על ידי שילוב של אלמנטים ופריטים עיצוביים מסוגננים והחלפת הפריטים הבלויים, לקבלת מטבח פונקציונאלי ובעל מראה מושלם ואופנתי.

חידוש מטבח עידן פרזול

חידוש מטבחים – מה הוא כולל?

אם תהיתם מה בעצם כולל חידוש של המטבח הישן – ישנו מגוון עצום של ואריאציות לעיצוב מחודש ושדרוג הפונקציונאליות שלו.

ריכזנו עבורכם דוגמאות אחידות מתוך מכלול האופציות הקיים:

  • החלפת דלתות לארונות מטבח / החלפה כוללת של הארונות /הוספת ארונות חדשים
  • החלפת כיורים
  • שלל פתרונות פרזול למטבח: הוספת ידיות, החלפת מסילות למגירות, החלפת מגירות במגירות בעלות שליפה מלאה וטריקה שקטה, הוספת גלגלים לריהוט מטבח, החלפת צירים ותושבות ציר
  • תיקונים בתחום הנגרות
  • הוספת פריטים: איי מטבח, דלפקים, שולחנות בר, מייבשי כלים, כיריים מובנים, הוספת פריטים לפתרונות אכסון.
  • פתרונות חיפוי: הוספה והחלפה של אריחי קרמיקה ושיש, חיפוי וציפוי ארונות מטבח על ידי חומרי גלם איכותיים: היי גלוס, פורמייקה, זכוכית
  • צביעת קירות וארונות
  • ביצוע עבודות נלוות: הוספת נקודות מים וחשמל

לפעמים שינויים קטנים עושים את ההבדל: תכנון נכון של חידוש המטבח יבטיח תוצאה מושלמת בעלויות נמוכות. בעידן פרזול מצטיינים בהתאמת עיצובים ופתרונות לחידוש מטבחים לקבלת אפקט של חלל עוצר נשימה.

מעוניינים להתחדש במטבח משגע? אנו בעידן פרזול נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת המטבח החדש! צרו קשר בטלפון 08-9246667 או במייל

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email