הדבקת קנטים

הדבקת קנטים בטכנולוגיה חדשנית

הדבקת קנטים עידן פירזולבחברת עידן פרזול מתמחים בהדבקת קנטים בשיטה ייחודית וחדשנית, ללא מגע יד אדם, ללא שאריות ובגימור מושלם.

כחלק מהשירותים שאנו בעידן פירזול מציעים תמצאו גם שירות מיוחד של הדבקת קנטים על ידי מכונה מיוחדת המבטיחה לכם תוצאות מושלמות.

ללא שימוש בדבק, ללא מגע אדם, המכונות שלנו מבצעות הדבקה חלקה ומדויקת המחזיקה מעמד לאורך שנים.

הדבקת קנטים באמצעות מכונה היא הפתרון המושלם עבורכם. באמצעות טכנולוגיה ייחודית של הזרקת דבק והדבקה אנו מגיעים לתוצאות נקיות, חזקות ויפות תוך שמירה על איכות העבודה ועל רמות גימור גבוהות ביותר.

איכות גבוהה – גימור מושלם

לאחר שהשקעתם כסף רב בבחירה וקנייה של מטבח, בעיצוב ובחירת חומרי גלם ופירזול, חבל שתתפשרו על רמת גימור נמוכה או על מוצר שלא יחזיק מעמד לאורך שנים. הדבקת קנטים מקצועית מבטיחה לכם גימור מושלם וקוים נקיים לדלתות המטבח שלכם ומעל לכל אורך חיים למטבח שלכם. אנו בעידן פירזול לא מתפשרים על פחות מזה ומבצעים הדבקת קנטים מקצועית במיוחד באמצעות מכונה מיוחדת – ללא טעויות, ללא סימנים, בדיוק מושלם למראה יוקרתי ומעוצב.

הדבקת קנטים עידן פירזול

פנו אלינו ואנו נשמח לייעץ ולספק לכם את כל השירותים הנדרשים בבחירת מטבח חדש, בחירת מערכות מגירות, דלתות היי גלוס, מוצרי פרזול למטבח ועוד. כמו כן אנו מציעים שירות חידוש מטבחים, לאלו מכם שמעוניינים לחדש את המטבח הישן, להוסיף לו צבע ולהתחדש.

בוחרים מטבח חדש או מחדשים מטבח ישן? בעידן פרזול מגוון פתרונות מעולים בשבילכם!

צרו קשר בטלפון  08-9246667  או  במייל  ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת המטבח החדש שלכם