אודותינו

"עידן פרזול ודלתות" הינה חברה העוסקת בייבוא ושיווק מוצרי פרזול ומוצרי עץ לענף הנגרות. החברה הוקמה בשנת 1998 במטרה לספק פתרונות עיצוביים וטכניים עבור יצרני מטבחים ורהיטים.

אודות עידן פירזול
בתחום הפרזול מייבאת החברה מגוון רחב של ידיות לרהיטים ולמטבחים, ידיות לדלתות פנים ודלתות כניסה, אביזרי אמבטיה, רגליים, פחי אשפה, גלגלים, צירים, מסילות ומגירות.

עידן
פרזול

בתחום העץ מייבאת החברה לבידים מסוגים שונים, לוחות פולימר וקישוטי עץ לעיצוב מטבחים ורהיטים. החברה משווקת גם מוצרים רבים של יבואנים נוספים, על מנת לספק פתרונות כוללים לקהל לקוחותיה. מוצרים כגון: פורמייקות, לוחות פוספורמינג במגוון צבעים, מוצרי חשמל למטבח, קנטים, צבעים, דבקים, כלים חשמליים וכלי עבודה לנגרות. כמו כן, מספקת החברה חזיתות למטבחים ולרהיטים מאלומיניום, עץ מלא, פולימר וצבע.
נוסף למכירה הסיטונאית ליצרני מטבחים וריהוט מציעה החברה מחלקה גדולה ומפותחת של "עשה זאת בעצמך". במחלקה זו מהווה הלקוח הפרטי חלק מרכזי בתכנון ובעיצוב רהיט חדש, או בשדרוג רהיט קיים כגון מטבח, ארון בגדים, ארון אמבטיה ועוד.

על ידי הוספת מוצרי פרזול מתקדמים או החלפת חזיתות ניתן להפוך רהיט ישן לחדש ולעצב דגם על פי צרכי הלקוח. תהליך התכנון והייצור של רהיט חדש או שדרוג רהיט קיים מלווה באנשי מקצוע אשר יסייעו בהגשמת הרעיון.
לחברה ציוד טכני מקצועי ומתקדם אשר יכול לתת מענה לכל דרישה ודרישה.
לחברה אולם תצוגה חדיש ומרהיב אשר בו ניתן להתרשם ממגוון המוצרים אותם מייבאת ומשווקת החברה.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולצרף אתכם לקהל לקוחותינו המרוצה.

בברכה, צוות עידן פרזול ודלתות בע"מ